TARİHÇE replica rolex Oysterdate Precision 6694'ün mükemmel bir alternatifi

replika rolex

Londra'daki o zamanlar kız arkadaşım, şimdi eşim, uzun bir hafta sonu boyunca geldim ve çok az kullanılan saat dükkanına rastladım. Bugünkü makalenin konusunu oluşturan Rolex, gerçek bir "radarın altında" bir parçası. Tabii ki, Rolex'in pencerelerde ve severalsports modelleri ve Datejusts arasında çok yoğun bir şekilde yer aldığına göre, bu temel ancak son derece çekici replika rolex oysterdate Precision 6694 modellerine devam ettim. Aslında bu Rolex Oysterdate Precision 6694'e sahibim ve açıkçası, 3-4 yıl öncesine kadar "metal içinde" bir Oysterdate Hassas'ı görmemiştim. Hızlı bir şekilde belirttiğim gibi, fiyatlandırma, bin İngiliz sterlini aralığında oldukça mantıklıydı. Rolex Oysterdate, bir rötuşu yapmayan herkese uygun, saçmalıksız, paslanmaz çelik bir Rolex. Saatin 1985-1986 yılları arasında bir dava olması nedeniyle ilginç, ancak bir sürü Rolex 6694 gibi, ya satılmamış ya da Rolex, birkaç yıl sonra modeli durdurmaya karar vermeden önce o zaman çerçevesinde birçok vakayı pompaladı.

Bu modellerin Avrupa'da aşırı derecede popüler olduğunu gördüm, ancak daha az gösterişli, Sub ve Başkan giyen ABD'de. 1960'ların başında 6694 olarak tanıtıldı ve 1980'lerin sonuna kadar oluştu; bloglar 1988 yılına kadar katalogda modeli gösteriyor. Aslında benim ilgimi tetikleyen şey bu Hassasların manuel rüzgar saatleri olmasıydı. Dolayısıyla, biraz araştırma yapmak internetten indirildi. Daytonas, Cellini modelleri ve daha eski Kaşifler ve Hava Kralları'nın yanı sıra, Rolex'in bu kadar uzun süre ve dolayısıyla geç saatlere kadar manuel rüzgar modeli ürettiğini fark etmemiştim.
Rolex kopyasını temiz ve basit olmayı severim. Bu yüzden örneğin Rolex Oysterdate'i takıntılıyordum. Geçen sene, Rolex 36 mm'de çarpıcı görünümlü kadranlarla (Beyaz Üzüm, Kırmızı Üzüm ve Çelik gri) Oyster Perpetual modeller sundu. Bununla birlikte, 36mm'de bugünün standartları için küçük kabul edilir. Birkaç kişi onunla birlikte kurtulabilir, ancak korktuğum gruba ait değilim. 36mm Oysterdate'im neredeyse hiç yıpranmaz çünkü bileklerimde küçük görünür. Yazık, çünkü çarpıcı bir saat. Tabii ki, kopya saatleri Rolex Oysterdate II mükemmel bir alternatif olurdu.

2016

35 $ ​​'lık 3-6-9 uyuşturucu deposunun üçlüsünün, en azından bir mesafeden çok benzer olanın aynı çekiciliğinden yoksun kalmasının, bir çok kitlenin masrafını artırmasının temel nedeni budur. Frankfurt'tan yeni satın alınmadan önce gördüğünüz Rolex Oysterdate Precision 6694, Gerseveralin 1989. Bugün, beğenilen bir tasarım örneğine göz atacağız: düşünmeyi hak eden çok basit, ancak sportif bir saat. Onları başlangıçta gümüş, gri ve mavi kadranlarla gördüm ve birkaçı oldukça yaşlı gözükse de, pek çok kişi nispeten modern görünüyordu. Eski bir Rolex kopyasıyla buradayız, ancak sarma gerekli olan bu parmakları ısıtın; Rolex Oysterdate Precision 6694 #TBT'de.

Bununla birlikte, arkadaşım, iki yıl sonra hemen hemen NOS durumunda, yerel Wempe'de gereksiz yere servis gördükten sonra 500 Euro'tan daha az (daha sonra Deutsch Marks) için saati satın aldı. O zamandan beri, saat aklımın arkasında kaldı ve ben bir tane satın almadıysam, çok iyi bir arkadaşım bugünün parçasını sık sık klasik görünüşlerini hatırlatacak şekilde takıyor. Estetik olarak, bu çoğaltma Rolex'in zamansız ve muhteşem olmasını bekliyorum. Tenis kortu, iş toplantısı ya da rahat ayarlar için uygun gibi görünen şık, zarif hava görünümlerine sahiptir. Oldukça büyük bileklerim var, ancak 39 mm'lik bir saatle kolayca kurtulabilirsiniz. Kadran, bu kadar basit, ince ince altın elleri, endeksleri ve replika saat rolex tacı ile eşleşen gümüş renkli bir ışıma var. Küçük lume noktaları her indeksin dışında oturur ve basit bir dakika parça, kadranı sınırlar.
Başvuru kabul edilen tek bir komplikasyona yol açmayan bir saat değil, aynı zamanda da zaman içerisinde de değerini koruyacak yüksek kaliteli bir saatten asla yorulmadığınız bir saattir. 39mm çap, 41mm Oysterdate modellerine ve daha küçük 36mm versiyonlara çok ilginç bir alternatif oluşturuyor.